KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12811057
nr 1281 1057
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, "Port, Nygränd", 1955. Signerad. Olja på pannå, 37x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:38:12
12/10 09:43:34
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt